kosovada-turkce-universite

Kosova’da İngilizce Üniversite

Yurtdışında İngilizce üniversite imkânsız değil. Sizde İngilizce eğitim almak istiyorsanız ve eğitim hayatınızı yurtdışında devam ettirmek düşüncesinde iseniz en doğru tercih Balkanlardır. Balkanlar’ın en çok beğenilen Ülkesi Kosova’dır. Ülkenin kültürünün Türkiye kültürüne yakın olması en önemli tercih sebepleri arasında yer almasını sağlamaktadır. Kosova’da İngilizce üniversite okumak isteyen öğrenciler diledikleri zaman kayıt olmak için bizlere başvurabileceklerdir. Priştine da yer alan Universium üniversitesi öğrencilerimize Avrupa standartlarında eğitim olanağı sunmaktadır. Hukuk, mimarlık ve inşaat mühendisliği alanlarında eğitimi almak isteyen tüm öğrenciler burada İngilizce lisans okuyabilirler. Herhangi bir sınav şartı aranmamaktadır. Ayrıca herhangi bir not ortalaması da talep edilmemektedir.

Neden Kosova’da Üniversite?

 Sınavsız eğitim imkânı tanıyan Priştine Üniversium Üniversitesi yeni öğrencilerini bekliyor. Kosova’da İngilizce Üniversite hazırlık olmadan dil eğitimi almadan İngilizce eğitimler ile dikkat çekiyor. Ayrıca uygun fiyatlı yıllık harç ücretleri de hem öğrencileri hem de verileri zor durumda bırakmıyor. Türkiye’de okuyormuşçasına rahat bir şekilde üniversite sıralarında oturma şansını yakalamak mümkündür. Üniversite kalitesi oldukça yüksektir. . Kosova’da Üniversite  kampüsü, geniş amfileri, birbirinden başarılı akademisyenleri ve sundukları sosyal imkanlar ile göz dolduran bir üniversite olma özelliği taşıyor. Ayrıca spor kulüpleri öğrencilere daha sağlıklı ve daha hareketli bir hayatı teşvik ediyor. Priştine Universium Türkiye’den gelen öğrencilere kapılarını açan ve en çok tercih edilen üniversitelerin başında yer alıyor. Uygulama ağırlıklı eğitimleri öğrencilere İş hayatına hazırlıyor. Böylece ilk işe başladıklarında sudan çıkmış balığa dönmelerinin önüne geçmiş oluyorlar. Konferanslar, seminerler, etkinlikler yine bu üniversitenin öğrenciler için yapmış oldukları çalışmalar arasında yer alıyor. Çünkü Türkiye’de okuyan Kosovalı öğrenciler gibi bizim öğrencilerimizde Kosova’da eğitim alırken oldukça rahat bir süreç geçiriyorlar.

Kosova’da her ne kadar anadili Arnavutça olsa da öğrenciler İngilice’nin en çok konuşulan dillerden biri olduğunu oraya gittiklerinde fark ediyorlar. Böylece dışarıdayken ve okuldayken anlaşmada zorluk çekmiyorlar. Oryantasyon süreci çok daha kısa oluyor.

 Sizde ana dilinizde Kosova’da bir eğitim almak istiyorsanız en doğru yerdesiniz Kosova’da Üniversite EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığının üniversitelerle yapmış olduğu anlaşmalar neticesinde gerçekleşiyor. Bu da sizin öğrenim hayatınızı son derece kolaylaştırıyor.  Kosova üniversitelerinde hiç zorlamadan, yeni bir dil öğrenmenin çabasına girmeden, sadece kendi alanınızda eğitim alma fırsatını yakalayacaksınız. Lise diplomanızla ya da ön lisans diplomanızla kayıt yaptırabilir; isterseniz bu Üniversiteden öğrencileri arasında siz de yer alabilirsiniz. Yıllardır hayal ettiğiniz ve sevdiğiniz mesleğe bu üniversitede sahip olabilirsiniz. Ayrıca ön lisans mezunuysanız lisans eğitiminizi 2 yılda tamamlayabilirsiniz. Eğitimimiz yarıda kalmaz ve lisans öğrencisi olarak eğitim hayatınıza devam edebilirsiniz.  Siz de gelin Kosova’da  üniversite fırsatını yakalayın ve geleceği en büyük yatırımı bugünden gerçekleştirin.

Puanla
[Total: 1 Average: 5]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!