Priştina Üniversitesi

Kosova Üniversitesi Besyo

Sporcular, Kosova üniversiteleri ile büyük düşünün. Geleceğin şampiyonlarını yetiştiren Kosova Üniversiteleri sizleri her türlü spor camiasına hazırlıyor. Tüm olanaklarını sizler için seferber ediyor. Spor, hepimizin hayatına değen bir alandır. Eğer doğru bir eğitim alınırsa birçok bedene şekil verecek; insanları sağlıklı olmaya teşvik edecek programlarla en çok kazananlar listesine girebileceksiniz.

Spor aşkı çocukluktan gelir. O futbol topuna ayağınızın dokunduğu ilk an başlar maceranız. Hareket etmek sizi siz yapar. Hem zihni hem bedeni şekillendirir. Ne demiş Atatürk ‘’Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.’’ Bu sözden yola çıkarak hayalinizde ki fakültede okumakta sizin talebiniz. Kosova Üniversiteleri bu talebe istinaden en yüksek kalitede eğitimi sağlamaktadır. Bu sebeple burada eğitim almak sizleri geleceğe taşıyacaktır. Sınavsız giriş yapılabilen üniversiteler sayesinde herhangi bir sınava başvuru yapmanıza gerek yoktur. Kosova üniversitesi besyo bu durumda tam bir kurtarıcı sayılır. Hayallerinizi ertelemeyin, sınav stresi ile kendinizi yıpratmayın. Bu üniversitemize lise mezunu olarak katılım sağlayabilirsiniz. Bir taban ya da tavan puan şartı mevcut değildir. Kosova üniversitesi besyo bölümü yıllık yaşam ücretleri konusunda da öğrencileri zorlamamaktadır. İngilizce, Sırpça, Arnavutça eğitim alabilir. Dilediğin dillerden birini seçer; o üniversitede eğitim alırsın. Kosova’da ki üniversiteler YÖK tarafından tanınmaktadır. Bu üniversiteden mezun tüm öğrenciler Türkiye’de denklik alabilmektedirler.

Kosova üniversitesi besyo denklik konusunda öğrencileri zorlayan bir bölüm değildir. Kosova spor eğitimi ve aktiviteleri konusunda kendini geliştirmiş bir ülkedir. Öğrencilere ulusal ve uluslararası alanda kendilerini gösterme fırsatı sunmaktadır. Öğrenci odaklı eğitimleri ile Avrupa standartlarında bir öğrenim imkanı sunmaktadır. Kosova’da ki üniversiteler Avrupa birliği tarafından desteklenmektedir. 2008 yılında bağımsızlığını ilan eden bir ülke olmasına rağmen hızla eğitim alanında gelişmiş; sektöre birçok başarılı öğrenci kazandırmıştır. Üniversiteler tüm sosyal olanaklara sahiptirler. Öğrenciler aktif bir öğrenme ortamında kendilerini geliştirmektedirler.

Kosova Üniversiteleri Geleceğe Açılan Kapıdır

Ülkede yer alan üniversitelerde yıllık harç ücretleri de düşüktür. Kaliteli ancak düşüm maliyetli bir öğrencilik burada sizleri beklemektedir. Böylece ailelerin de bütçesi sarsılmamış olacaktır. Üniversitelere kayıt olabilmek için tek yapmanız gereken lise diplomanız ile Eurostar Yurtdışı Eğitime başvurmaktır. Hangi liseden mezun olursanız olun istediğiniz alanda eğitim alabilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama yoktur. Özgürlükçü üniversitelerdir. Misyonları itibarı ile önce insan diyen bu eğitim kurumları öğrencileri geleceğe hızlı bir şekilde hazırlamakta ve yeteneklerine yetenek katmaktadırlar. Birbirinden değerli akademisyenleri eğitim konusunda en son gelişmeleri takip etmektedirler. Böylece öğrenciler içinde bulunulan çağın gereklerine göre yetiştirilirler. Öngörüsü açık, başarı odaklı, kendine güvenen, meslek etiğinin bilincinde öğrenciler yetiştirmeyi amaç edinmişlerdir.

Siz de gelin, bu güzide üniversitelerde ki yerinizi hemen ayırtın. Bir an önce hayalini kurduğunuz eğitim ortamında yer alın. Geleceğin şampiyonlarından biri olmaya hazır olun.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!