Kosova Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Kosova Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Kosova Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Hukuk fakültesi okumak isteyenler bir türlü yeterli taban puanı sağlayamayanlar Sınav kaygısı taşıyanlar Kosova’da eğitim tam size göre Balkanların en çok Müslüman nüfusa sahip ülkelerinden Kosova şimdi sizleri bekliyor. Birçok vatandaşımız gerek iş gerekse eğitim sebebiyle Kosova’da yaşamaktadır. Aslında küçük sayılan bu ülkenin nüfusu neredeyse 2 milyonu bulmuş; büyük çoğunluğu ise Arnavut kökenli vatandaşlardan oluşmuştur. Arnavutlar kültür bakımından bize son derece benzediği için öğrenciler burada eğitim aldıkları süreç içerisinde kendilerini yabancı bir ülkedeymiş gibi hissetmezler.

Hukuk Fakültesi Hayallerinizden Vazgeçmeyin

Bazen hayal ettiğimiz bölümde okumak imkânının bulunmadığı hissiyatına kapılırız. Ancak Yurtdışı Eğitim bu durumda hepimizin imdadına yetişir. Bizler Kosova üniversiteleri sayesinde istediğimiz bölümde okuma hakkına sahip olabiliriz. Sizde Kosova’nın başarılı üniversitelerinden birinde İngilizce hukuk eğitimi alabilirsiniz. Diğer yurtdışı eğitim programları oldukça yüksek fiyatlıdır ancak Kosova bu konuda son derece uygun rakamlara eğitim alınabilecek bir ülkedir. Kosova üniversiteleri yüksek kalitede eğitim vermektedir ve her geçen gün kendini daha da geliştirmektedir. Birbirinden başarılı öğretim görevlileri öğrencilerle ilgilenmekte ve onların iyi bir hukukçu olarak yetişmesi için çaba sarf etmektedirler. Birçok önemli üniversitesi bulunan başkenti Priştine olan ülke Kosova Hukuk Fakültesi eğitimi almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği yerdir. Kosova Üniversitesi Hukuk Fakültesi eğitimleri İngilzice olarak sağlanmaktadır. Öğrenciler lise diplomaları ile başvurularını gerçekleştirip burada hukuk eğitimi alabilirler. Sizler Hukuk Fakültesi eğitimi alarak Prestijli bir kariyere ve gelecekte yüksek yaşam standartlarına sahip olabilirsiniz. Diplomalarımızı Yükseköğretim Kurulu tarafından tanınan bu üniversitelerde alabilir; Türkiye’de denklik koşullarını sağlayarak çalışabilirsiniz. Denklik koşullarını sağlamak tamamen öğrencinin kendisine bağlıdır. Bu aşamada 11 fark dersi, Türkiye’deki devlet üniversitelerinde alınmakta ve hukukla ilgili yapılan test şeklindeki bir sınavda 100 üzerinden 40 alınması yeterli olmaktadır. Böylece hukuk fakültesi mezunu olmayı hedefleyen öğrenciler çok daha kolay bir süreç geçirerek bu diplomaya sahip olabilmektedirler. Uygulama ağırlıklı kaliteli eğitimlerin verildiği Kosova Üniversitesi öğrencilerimize karşı oldukça misafirperver yaklaşmaktadır. Ortak kültür ve tarihimiz sebebiyle Kosovalılar öğrencilerimizi en iyi şekilde eğitim almaları için gereken her türlü imkânı sağlamaktadır. Herhangi bir not ortalaması ya da sınav önkoşulu aramadan kendi üniversitelerinin kapılarını Türkiye’den gelen öğrencilere sonuna kadar açmakta ve oldukça da uygun yıllık eğitim harç ücretleri ile öğrencilerimize desteklemektedirler. Priştine Üniversitesi İngilzice lisans bölümleri arasında yer alan Hukuk Fakültesinde 1800 Euro’ ya sizde eğitim olabilirsiniz. Kosova üniversitelerinin en popüler bölümlerinde rahatlıkla eğitim alabilirsiniz. Adalet bölümü, kamu yönetimi, Polis Meslek Yüksek Okulu, Polis Akademisi bölümlerinden hukuk fakültesine dikey geçişte yapma imkânına sahipsiniz.

Kosova Üniversitesi Hukuk Fakültesi ile ilgili hedeflerinizi ertelemeyin sene kaybı yaşamayın. Hukuk Fakültesi için hangi liseden mezun olursanız olun kayıt yaptırma şansına sahip olduğunuzdan dolayı beklemenize gerek yoktur. Karar verdiğiniz anda Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile irtibata geçerek hemen kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel danışmanlarımız da ücretsiz olarak bilgi alabilir; ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Tüm detaylı bilgiler ile ilgili olarak bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Hedefe giden yolda birlikte yürüyebilir; sizleri geleceğin adalet savunucuları arasında görebilmek için gerekli tüm desteği sağlayabiliriz.

Puanla
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!