kosova riinvest üniversitesi

Riinvest Üniversitesi

Riinvest Üniversitesi

Riinvest Üniversitesi yalnızca Kosova’nın değil pek çok ülkenin gündeminde kalmayı uzun süredir başarıyor. Üniversiteyi bu kadar popüler kılan ise son derece aktif bir eğitim sistemini uyguluyor olmasıdır. Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu dünyanın pek çok ülkesinden öğrenci kabul eden üniversite her yıl binlerce mezun veriyor. Özellikle Kosova yetişmiş eleman gereksiniminin büyük bir bölümünü bu üniversiteden karşılıyor. Çünkü pek çok mesleki alanda eğitim veren kurumdan mezun olan gençler ülkede faaliyet gösteren çeşitli sektörlerde ve kollarında kariyer yaşamlarına başlıyorlar.

Riinvest Üniversitesi Uluslararası İşbirlikleri

İşbirliği İçinde Olduğu Üniversiteler
Londra Ekonomi Okulu (London School of Economics and Political Science)
Londra Üniversitesi (University of London)

Riinvest ile Meslek Eğitimleri

Gelecekte çok daha popüler olması beklenen meslekler için de kaliteli bir eğitim veren Riinvest Üniversitesi hem sözel hem de sayısal alanda öğrenci kabul ediyor. Hatta yurt dışından gelen öğrenciler için de ayrı bir prosedür, sınav veya yeterlilik mülakatları uygulanmıyor. Yalnızca öğrencilerin farklı bir ülkede okuma talepleri nedeniyle bazı prosedürleri yerine getirmeleri gerekiyor. Bu prosedürlerin hangileri olduğunu ve Riinvest Üniversitesi’ne nasıl kayıt yaptırabileceğinizi öğrenmek için yurt dışında eğitim danışmanlığı şirketleri ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Riinvest Üniversitesi yurtları çok rahattır. Öğrenci masası ve rahat sandalyeleri sayesinde her zaman yorulmadan kullanılabilir. Nevresimler ve odalar düzenli olarak temizlenmektedir.Giriş-çıkış saatleri de oldukça esnektir. Ayrıca ev fiyatları da oldukça makuldür.

Riinvest Üniversitesi Hukuk Fakültesi Türkiye'de YÖK tarafından akredite edilmiştir. Öğrenciler mezun olduktan sonra eşdeğer niteliklere başvurabilirler.

Bu üniversite tüm öğrencilerine çeşitli sosyal olanaklar da tanıyor. Ancak bundan daha mühim olan barınma sorununa da çözüm getiriyor olmasıdır. İnşa edilen öğrenci yurtlarında konaklayabiliyor veya ev kiralayabiliyorsunuz. Kosova pahalı bir ülke değildir! Bu yüzden öğrenciler rahatlıkla ev kiralama yoluna da gidebiliyorlar. Okulun sunduğu sosyal olanakların pek çoğundan ücretsiz olarak faydalanma imkanı da yine sunulan fırsatlar arasında yer alıyor.

 

 

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

 

Kosava Üniversiteleri

Puanla
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!