Kosova Araba Fiyatları ve Alım Satım İşlemleri

Kosova Araba Fiyatları ve Alım Satım İşlemleri

Kosova Araba Fiyatları ve Alım Satım İşlemleri

Türkiye’den Kosova’da eğitim almaya giden öğrenciler hayat kalitelerini daha da yükseltmek; okullarına daha hızlı ulaşabilmek ya da Kosova içerisinde bir yerden bir başka yere çok daha konforlu bir şekilde seyahat edebilmek için araba almayı ya da kiralamayı tercih etmektedirler. Türkiye’den alınan ehliyetler Kosova da kullanılabilmektedir.

Kosova’da araç satın alma oldukça uygun fiyatlara gerçekleşebilmektedir. ikinci el araç ya da sıfır araç alma noktasında öğrencilere birçok alternatif bulunmaktadır. Kosova’da ikinci el araçlar son derece ucuzdur. Örneğin Mercedes Benz S320 ikinci el 115 bin kilometrede 98 model 7000 Euro’ya almanız mümkündür. 1.4 16V Opel Astra 2010 model araç yine 7000 Euro’ dur. 1.2 Opel Corsa 16V club modeli 7000 Euro’ dur. Örneklerde gördüğünüz gibi birbirinden güzel birçok ikinci el araç bulunmaktadır. Yani 10.000 Euro’nun altında alınabilecek birçok model marka araç bulunmaktadır. Bu nedenle öğrenciler ulaşım konusunu rahatlatmak amacıyla araç almayı tercih etmektedirler. Ülkede trafik konusunda Türkiye’deki gibi bir yoğunluk olmadığından dolayı araç kullanmak da zor değildir. Yüz ölçümü de küçük olan ülkede bir yerden bir yere gitmeyi öğrenmek oldukça kısa sürede söz konusu olabilmektedir. Kosova’daki tek konu kış şartlarına uyumlu bir araç seçimi yapmanızın sizler açısından daha avantajlı olacağıdır.

Uygun Araba Fiyatları

Kosova’da İngilizce eğitimler alan ya da Arnavutça, Sırpça veya İngilizce eğitim gören öğrenciler için araç alım satımı konusunda yine EuroStar Yurtdışı Eğitim danışmanları bilgilendirme yapacaklardır. Öğrenciler ve aileler kesinlikle yurt dışında tek başına hareket etmemelidir. Aksi takdirde herhangi bir kişi tarafından dolandırılmaları söz konusu olabilir. Bu yüzden danışmanları ile görüşerek buna göre alım satım işlerinde ve diğer tüm alanlarda gereken adımları atmadılar. Tek başına hareket ettikleri zaman ülkenin yabancısı olduklarından dolayı mutlaka zarar görme ihtimalleri vardır.

Kosova Araba Fiyatları ve Alım Satım İşlemleri ülkeye gitmeden önce öğrenilmeli ve nasıl bir araba almak istenildiğine önceden karar verilmelidir. Dünyanın neresine giderseniz gidin araba bir ihtiyaçtır ancak balkanlarda daha büyük bir ihtiyaç söz konusudur. Çünkü ulaşım Türkiye’deki kadar toplu taşıma ağırlıklı değildir. Bir yerden bir başka yere gitmek gerçekten uzun zaman alabilir ve bekleme süreleri sıkıcı derecede fazladır. Bu yüzden toplu taşıma ile ulaşım yerine araç alımı öğrencilerin yaşam kalitelerini arttırmaktadır. Bir yerden bir yere gitmek için saatlerce otobüs beklemek yerine bir araç almak her zaman daha mantıklıdır. Öğrenciler tatil süreçlerinde ve hafta sonları araçlarıyla Balkanlardaki diğer ülkelere de görme şansına sahip olabilirler. Ayrıca Balkanlarda benzin fiyatlarının da düşük olması sebebiyle araç kullanımı öğrenciler için ekstra bir yük haline gelmez. Balkanlarda benzin ülkemizdeki rakamların çok çok altındadır. Kosova Araba Fiyatları ve Alım Satım İşlemleri ile ilgili bize ulaşın. Öğrencinizin ayağını yerden kesin.

 

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Puanla
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!