2 Yıllık İnşaat Teknisyenlerine İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık İnşaat Teknisyenlerine İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık İnşaat Teknisyenlerine İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

Türkiye’de 2 yıllık İnşaat teknisyenliği bölümü tamamlayan öğrenciler herhangi bir sınava girmeden yurtdışında eğitim alabilmektedirler. 3. Sınıftan eğitimlerine başlayarak kaldıkları yerden devam edebilirler. Lisans tamamlama sürecini 2 yılda bitirenler lisans diplomasını alarak mesleklerini yapabilirler. Üniversite Yükseköğretim Kurumu tarafından tanınmakta ve mezun olan öğrenciler ülkemizde diploma denkliği alabilmektedirler. Bu da öğrencileri Kosova üniversitelerinde eğitim almaya teşvik eden en önemli konular arasında yer almaktadır.

Bu işlem için Sınavsız üniversite imkanı Kosova üniversiteleri tarafından Türk öğrencilere sunulmaktadır. Dolayısıyla herhangi bir dil eğitimi ya da hazırlık eğitimi almak zorunda kalmazsınız. Balkanlar’ın en güzel ülkesi Kosova’da kendi evinizdeymiş gibi hissedersiniz. Osmanlı kültürü ve mimarisini yaşayacağınız bu ülkede ki yaşayanların %95’inin Müslüman olması nedeniyle de Türkiye’den gidecek öğrenciler için avantajlıdır.

İnşaat Teknisyenlerine İnşaat Mühendisliği

Hiçbir Kültür şoku yaşamadan burada öğrenciler eğitim alabilmektedirler.  Eğer hedefiniz İnşaat Mühendisliği ise ve sınav stresinden dolayı bir türlü başarılı olamıyorsanız hiçbir sınava girmeden ön lisans diplomalarınızla 2 Yıllık İnşaat Teknisyenlerine İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş başvurusu yapabileceğiniz Priştine Universium Üniversitesi şimdi sizleri bekliyor. Bugüne kadar görmüş olduğun derslerden muafiyet alarak 3. Sınıftan başlayarak 2 yılda İnşaat Mühendisi olabileceksin. Üstelik herhangi bir hazırlık eğitimi de gerekmeyecektir. Çünkü eğitimler İngilizce olduğundan sene kaybı yaşamanı gerektirecek artı bir yıllık bir eğitime gerek kalmayacaktır. Kaliteli eğitimi, uygun fiyatları ve staj olanakları ile bu üniversitemiz sizlere mesleğinizle ilgili tüm kapıları aralıyor. Ayrıca sizlerden herhangi bir not ortalaması da beklemiyor. Kayıt olabilmek için sadece mezun olmanız yeterlidir. Türkiye standartlarında ya da uluslararası standartlarda kendi alanınızda en iyiler arasına girebilmek için Priştine Universium Üniversitesi en doğru tercih olacaktır.

Alanlarında en başarılı akademisyenler sizlere destek verecek; mesleki hayatınızı en ileri seviyelere taşıyabilecek farkındalığı ve geniş bakış açısını sizlere sağlayacaklardır. Sevdiğin ve emek harcadığın alanda okumak için tek fırsatın yurtdışında bir eğitim olduğunu düşünüyorsan Kosova tam sana göre olacaktır.

Üniversite araştırma ve geliştirme çalışmalarına olan desteğiyle ile öğrencilere kendilerini geliştirme fırsatı sağlamaktadır. Ayrıca Erasmus imkanları da bulunmaktadır. Başarılı öğrenciler Avrupa ülkelerine Erasmus imkanı elde etmektedirler.  Farklı kültürlerde öğrencilerle el ele verecek ve mesleki eğitiminizi Kosova’da rahatlıkla ve başarı ile tamamlayabileceksiniz. Dileyen öğrenciler burada yüksek lisans eğitimine devam edebilir ve kendilerini eğitim konusunda meslektaşlarına göre daha ileriye taşıyabilirler.

Hayal ettiniz 2 Yıllık İnşaat Teknisyenlerine İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş eğitimine sizde Kosova üniversitelerinde hemen başlayabilirsiniz. Bunun için Ön lisans diplomanız ve ön lisans transkriptiniz ile birlikte EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığına başvurabilir; profesyonel bir danışmanlık hizmeti alarak Kosova Üniversitesi öğrencileri arasındaki yerinizi hemen ayırtabilirseniz.

 

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Puanla
[Total: 1 Average: 5]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!